Design Studio
Design Studio
Дніпро, пр. Гагарина, 74
Фото  1 дизайн квартир в м. Дніпропетровськ, а також приватних будинків, кафе та ресторанів, готелів і будь-яких інших приміщень. 86566

дизайн квартир в м. Дніпропетровськ, а також приватних будинків, кафе та ресторанів, готелів і будь-яких інших приміщень.

50 грн
Код 86566
Постачальник Design Studio
Оцінка

Опис

Дизайн квартир у м. Дніпропетровськ

Дизайн студія DS створює інтер'єри квартир і приватних будинків , кафе і ресторанів, готелів і будь-яких інших приміщень.


Наші професійні дизайнери підберуть для Вашої квартири найкращий варіант реалізації. При необхідності ми зможемо представити кілька рішень найбільш важливих, ключових зон. Ми завжди враховуємо побажання замовника, переваги членів сім'ї.

Наші дизайнери відрізняються креативністю, естетичним розумінням стилю, при цьому завжди враховується функціональність, практичне призначення тієї або іншої кімнати. Так що найчастіше квартири мають меншу житлову площу, ніж приватні будинки, важливо грамотно продумати зонування, врахувати всі деталі.


Наша студія також здійснює поставку елітної італійських меблів для спальні, вітальні, ванної, дитячої кімнати. Ми пропонуємо нашим замовникам вигідні умови при об'єднанні послуг дизайну та поставки меблів.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиціїРекламні посилання
Полотенцесушители

Большой выбор моделей от 800 шт.

Высокое Качество. Со Склада Завода

taurus.сom.ua
Пакет реклами БАЗОВИЙ

Всього за 2500 грн на рік

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua
Краны и аксессуары для

полотенцесушителей: полки,

тройники,крючки, муфты, фланцы...

taurus.сom.ua